Návod k užívání produktů (doplňky stravy Marion)

     

Doporučené dávkování a užití preparátů Marion – spreje

Přípravek aplikujte sprejem do ústní dutiny nebo na kůži (předloktí), a to 2 x denně 5 střiků. V případě orálního užívání (ústy) doporučujeme  20 minut před užitím a po užití nejíst, nekouřit a nepít žádné nápoje kromě čisté vody. Pokud užíváte současně několik přípravků, není třeba dodržovat mezi jejich užitím žádnou přestávku.

U dětí nebo lidí, kteří nemohou líh (epileptici, kojící a těhotné ženy) doporučujeme zásadně stříkat preparáty na kůži!

Mají preparáty Marion vedlejší účinky?

Preparáty (doplňky stravy) nemají vedlejší účinky, mohou se však objevit tzv. detoxikační příznaky, které jsou známkou toho, že se organismus zbavuje toxinů. Detoxikační příznaky jsou přechodné a během několika dnů samy odezní. Mezi detoxikační příznaky můžeme řadit: kýchání, gynekologické výtoky, svědění kůže, smrkání, pálení u močení,… Pokud se tělo zbaví toxinů (vyloučí je z organismu přes kůži, dýchací cesty, močový systém) tak příznaky vymizí. V případě déle trvajících potíží doporučuji kontaktovat svého detoxikačního poradce. Při detoxikaci doporučujeme dodržovat pitný režim a je možno dělat i koupele. Je potřeba si uvědomit, že produkty Marion jsou doplňky stravy. Nedoporučujeme vysazovat léky předepsané lékařem, o vysazení léků musí vždy rozhodnou lékař a nikoliv poradce.

Skladování

Skladujte při teplotě od 5 do 25° C. Preparát by neměl být vystaven přímému slunečnímu záření ani silnému elektromagnetickému poli. Neskladujte jej proto ve vzdálenosti méně než pět centimetrů od mikrovlnné trouby, lednice, televize, mobilního telefonu apod. Obsah preparátu nesmí přijít do styku s kovy a aromatickými potravinami.

Uvedené preparáty nenahrazují klasickou medicínu a léky s ní související.