Nechcete, aby vaše děti byly neustále nemocné?
Nechcete, aby trpěly na chřipky, angíny, alergie, záněty?
Udržujte pomocí přístroje Marion vnitřní hygienu vás i vašich dětí!
Dotaz:
Dobrý den, přečetl jsem si rozhovor s MUDr. Jonášem, kde mimo jiné uvádí, že jeho dítě nebylo nikdy nemocné. To je výborné! Který rodič by si to nepřál. Před dběma měsíci se nám narodil syn, manželka pořád kojí. Když bude užívat Marion, přenesou se jeho aplikace mateřským mlékem i na dítě? Zdravím Petr K.
Odpověď:
Program Marionu se mateřským mlékem nepřenáší. Přístroj Marion můžete připínat dítěti na nožičku. Doporučeno 1x týdně.
Dotaz
Dobrý deň prajem. Chcem sa opýtat Dr. Jonáša, či bude Marion účinkovať aj v prípadě, keď prístroj pripevním na ruku dietaťa cez pyžamo, čiže nie priamo na kožu. Ďakujem za informáciu. S pozdravom Jozef M.
Odpověď
Nikoliv, přístroj Marion musí naléhat přímo na kůži.

Dotaz: 
Dobrý den. Chtěla bych se zeptat, zda je možné použít přístroj Marion pokud plně kojím. Synovi bylo tento týden 5 měsíců. Od porodu se mi stále zhoršuje vyrážka na těle (něco jako lupenka), a chtěla bych vyzkoušet, zda Marion pomůže. Děkuji za odpověď. Jana B.

Odpověď: 
Použití Marionu při kojení je možné jen doporučit. Upraví stav střevní mikroflóry a tím zlepší i kvalitu mléka.

Dotaz: 
Dobrý den, pane doktore. Prosím o radu. Mám sedmiletého syna, který má opakovaně po měsíci rýmu a bolest ucha. Trvá to již tři čtvrtě roku. Také má zvětšenu uzlinu za uchem. V pěti letech mu brali nosní mandle a vytahovali tekutinu z uší. Stále má problémy s rýmou a bolesti uší. Teď je to jen častěji. Jak často by měl používat přístroj Marion? A má k tomu brát nějaké preparáty?

Odpověď: 
Na začátku cca 3 týdny užívat Marion denně. Pak 1 – 2x týdně. Preparáty nejsou potřeba.

 

Marion – poděkování a reakce na alergii:

Dobrý den, pane doktore. Chci Vám touto cestou moc poděkovat za přístroj Marion! Každým rokem se naše dvě dcery (21 a 17 let) potýkají s alergií na pyl, mají zarudlé oči, rýmu, špatné dýchají, musím to zaklepat, zatím NIC. Pylová sezóna sice ještě nekončí, ale jak už nic nemají teď, věřím že už alergie nepřijde. Mladší dcera sice měla trochu zarudlé oči, ale jen dva dny a přešlo ji to. (předtím měla Marion na ruce pravidelně jeden měsíc, než se sezona rozjela). Starší nemá vůbec nic, ale má přístroj na ruce častěji, i v práci. Objednáme ještě jeden ať si ho nestřídají, protože pak se hádají. Za zdraví to stojí!! Chci se zeptat, jak dlouho bude trvat, než by mi přišel druhý přístroj, když si ho teď objednám? Vím, že zájem je velký a čekací doby se prodlužují.
Děkuji za odpověď, se srdečným pozdravem. Hana Svobodová
Reakce:
Slovy výrobce – dodávka bude plynulá… Mám radost, když čtu, že Marion pomáhá. A obrazně řečeno, velkou radost mi udělalo i to, že se sestry o přístroj „hádají“. ???? Co se týče alergií, ano, Marion příčiny určitě odstraňuje.

 

Dotaz:
Dobrý den, mám dotaz, když bych chtěla dát přístroj tříletému dítěti, musíme dodržet stejný interval? Mám strach, že ho neudrží tak dlouho na ručičce. A ve spánku se bojím, aby ho nerozbilo. Děkuji za odpověď. Zuzana K.
Odpověď:
Zkušenosti maminek s Marionem jsou takové, že přístroj připínají dítěti ve spánku na paži. Z rozbití přístroje nemusíte mít strach, je velmi odolný.
CategoryNezařazené

© 2016 MUDr. Josef Jonáš - poradna celostní medicíny